This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Opieka w dniach 23 - 31.12.2015

Państwo Rodzice,  Prawni Opiekunowie

Uprzejmie informuję, że w dniach 23-31 grudnia 2015r. szkoła zapewnia opiekę dzieciom ze względu na Państwa obowiązki zawodowe.

W dniach 24, 31 grudnia br. opiekę zapewniamy w godz. 7:00 –12:00. W pozostałe dni w godz. 7:00 – 17:00.

Wniosek o zorganizowanie opieki nad dzieckiem można pobrać w sekretariacie szkoły, świetlicy szkolnej lub z załącznika wiadomości w i-Dzienniku.

Wnioski należy składać do 22 grudnia br. w sekretariacie szkoły,  świetlicy lub przesłać do szkoły drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Lilianna Popławska