Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

"Cicho myszy, bo kot słyszy"

Jak co roku Szkoła Podstawowa Nr 41 gościła przedszkolaki z pobliskich przedszkoli na konkursie międzyprzedszkolnym  z cyklu zabawy językiem i wyobraźnią przygotowanym przez panią Kasię - logopedę i panią Grażynkę - nauczycielkę grupy 0 . Konkurs odbył się dnia 19 marca 2015. Tym razem hasło przewodnie spotkania brzmiało "Cicho myszy, bo kot słyszy". Dzieci przybyły w bardzo pomysłowych strojach kotów i myszy. Każda grupa uczestników prezentowała przedstawienie teatralne przygotowane w wybranej przez siebie konwencji do wiersza o kotach lub myszach. Była mysia orkiestra, której nie mogły słuchać koty i wycieczka myszek zwiedzających skwerek i był kot, który chodził po sklepach w poszukiwaniu parasola. Przedstawienia wywołały wiele emocji i burzę oklasków. Po obejrzeniu prezentacji dzieci rozwiązywały różne zadania rozwijające mowę i myślenie. W przerwie nie zabrakło mysiej i kociej muzyki oraz wesołych tańców. Wszyscy uczestnicy wykazali duże zaangażowanie za co otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.