Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Porty Morza Bałtyckiego

Ahoj !

13-14 czerwca 2015 r. załoga Koła Morskiego wraz z „kapitanami” Kariną Czerechowicz i Małgorzatą Ziębą i rodzicami uczniów przygotowała stoisko „Porty Morza Bałtyckiego- Tallinn”. Stoisko funkcjonowało podczas finału Baltic Tall Ship Regata 2015 r., podczas tzw. Dni Morza w Szczecinie. W strefie edukacyjnej na Placu Mickiewicza uczyliśmy i bawiliśmy odwiedzających nas gości. Nasi uczniowie poprzez swoje zaangażowanie świetnie wywiązali się z powierzonych im zadań. Razem z rodzicami przygotowywali elementy dekoracji stoiska, przynosili nagrody dla odwiedzających, pomagali w przygotowaniu i transporcie strojów, pełnili dyżury na stoisku kontaktując się z odwiedzającymi. Uczniowie ponadto poprzez występ artystyczny pokazali legendy związane z pięknym Tallinem.

„Kapitanki” dziękują wszystkim nauczycielom, którzy pomogli w funkcjonowaniu stoiska. Szczególnie dziękujemy p. Annie Litwinowicz za patronat artystyczny i p. Barbarze

Sztajer- Tyl za usługi transportowe i dekorację stoiska, pozostałym za dyżury.

Bardzo wielkie podziękowania płyną do uczniów Koła Morskiego i ich rodziców.

 

Sobie zaś gratulujemy za udane przedsięwzięcie. Zresztą sami zobaczcie...

 

 


Od Stoisko Morskie