KWIECIEŃ 2014 r.

Z drugiej strony szkolnego budynku przy  parkingu powstał nowy ogródek. Posadziliśmy w nim lawendę, hortensję, magnolię, budleję Dawida, liliowce i kalinę.

Uczniowie klasy IIIA pod opieką p. M. Tomiałowiecz i p. E. Koperskiej wysiali malwy i dalie w nowym ogródku.

Karmnik dla ptaków

Poniżej przedstawiamy wyniki głosowania na najładniejszy karmnik dla ptaków.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

KWIECIEŃ

Rozpoczęliśmy pierwsze prace ogrodowe. Uczniowie koła przyrodniczego pod opieką pani M. Rojek zabrali się za wiosenne porządki. Odchwaszczali i przycinali rośliny: hortensje, lawendę, pięciorniki, miskant tygrysi.

MARZEC

Marzec był miesiącem radości małych ogrodników, gdyż wtedy dostrzegli przed szkołą pierwsze zwiastuny wiosny. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które wykonali uczniowie z klasy IIIC.

SZKOLNY OGRÓDEK – MIEJSCEM DO ORGANIZOWANIA LEKCJI PRZYRODY

Szkolny ogródek stał się troską całej społeczności szkolnej. Uczniowie pod opieką nauczycieli pielęgnują rośliny, sadzą nowe gatunki, wyrywają chwasty. Rodzice wspierają działania uczniów i nauczycieli, pomagają w zagospodarowaniu nowych miejsc. Pan konserwator wykonuje różne prace techniczne, tak by zielone miejsca były jeszcze piękniejsze.

Zajrzyjcie do naszego ogródka!